Özel Yazılım Nedir?

Özel Yazılım, şirketin mevcut standartlar haricinde kendine has ve ihtiyaçları kapsamında oluşturmak istenilen programların tamamıdır. Başka bir ifadeyle alıcının yazılıma değil, vericinin müşteriye uyarlanması biçimidir.  Özel yazılım, standart tip ve işletmelere has yazılımlar olarak iki genel kategoriye ayrılmaktadır. Fakat tüm işletmelerin farklı iş yapma biçimleri hem de farklı kültürlerinin olması nedeniyle, firmaların ortak unsurları dikkate alınarak hazırlanmakta olan basit yazılımlar sorunları çözmede yüzeysel kalmaktan öteye geçemezler. Bu sebeple dünya üstünde global ve yerel işletmeler Özel Yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşmak kaydıyla karlılıklarını çoğaltırlar.

Özel Yazılımın Artıları Nelerdir?

Gittikçe büyüyen teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf edilmesi ve çok daha faydalı bir çalışma biçiminin oluşmasını sağlamak günümüzde çok kolay. Özel Yazılım ile birlikte düşünülenden daha kısa bir zamanda hem üst segmentte kişiye özel yazılımların ortaya çıkmasına hem de yüksek verimlilikle çalışmaya zemin hazırlayabilecek bir sistemden bahsetmek olanaklıdır. İş yaşamında özel yazılım kelimesinin yaygınlaştığı bu dönemde bilişim firması olarak şirketler için tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretmekteyiz. Uzman ekiplerimiz sayesinde iş gücü maliyetleri düşerken kurum içi verimlilikleriniz yükselmektedir. Üretmiş olduğumuz farklı ölçekli özel yazılımlar ile işlerinizi daha da kolaylaştırıp firmanızı daha da ileri noktalara taşımaktayız.

Özel Yazılım Geliştirmeler için Firmamız Neden Tercih Edilmelidir?

 Özel Yazılım çalışmalarında üstünde özenle durduğumuz konu riskleri minimuma indirerek proje başarısını en üst seviyelere çıkarabilmektir. Bunun için izlediğimiz yollarsa şunlardır;

Analiz:

Tecrübeli ekibimizin analizleriyle başladığımız süreçte, sizi ve firmanızı tanıyıp, firmanızın ihtiyaçlarını anlamak koşuluyla, ne şekilde bir yazılım ihtiyacı olduğuna karar vermekteyiz. Özel yazılımla yapılmak istenileni, ne tür süreçlerin özel yazılım geliştirme sayesinde kontrol edilebileceğini, bunu hangi personellerin kullanacağı gibi ayrıntılar ışığında ortaya çıkarılan projenin kapsam dokümanını size sunarak uygun çözümlerin seçimini yapmaktayız.

Planlama:

Özel Yazılım Geliştirme sürecinde kapsamlı analizlerimiz neticesinde sağlanan veriler ışığında, proje sürecini tasarlayarak hangi aşamalardan geçeceğimize karar veriyoruz. Bununla birlikte kullanılacak olan kaynak ve vakit planlaması yapmak şartıyla, en az masrafla en çok verimin alınmasına özen göstermekteyiz.

Özel Yazılım Geliştirmesi:

 Önceden planlanmış olan süreçle uygun olarak devam etmesine özen gösterdiğimiz yazılım geliştirme safhasında, tayin edilen dönemlerde proje testlerini gerçekleştirip sonuçları paylaşmaktayız. Gerekli görülmesi durumunda prototiplerin firmaca değerlendirilmesini de olanaklı kılmaktayız.

Kabul Testleri:

Özel Yazılım Geliştirme safhasından sonra, ekibimizin gerçekleştirdiği testlerin tamamlanmasıyla projenin firmanız tarafından sahici ortamda bir kabul testi aşamasının yapılması safhasına geçmekteyiz. Son dokunuşların giderilmesiyle de, proje kullanıma hazır bir biçimde planlama safhasında belirlenmiş bir tarihte tarafınıza teslimatı yapılır. Proje tesliminden sonra meydana gelebilecek problemlerin çözümü için, uzman ekibimiz 7/24 saat vermiş oldukları destek hizmeti ile daima yanınızda olurlar. Düşünülenden daha fazlası için bize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Web, Mobil Uygulama ve Mühendislik yazılımları konusunda Özel yazılım yaptırmak istiyor iseniz Bizimle İletişime Geçiniz.

Gönder
1
Whatsapp Hattımızdan Sizlere Yardımcı Oluyoruz. Görüşmek İçin "Gönder"Tuşuna basabilirsiniz